Fudbal 11

Nedelja, 19.09.2021.

14:10

Poseban gost na "večitom" derbiju VIDEO

Raste uzbuđenje pred početak 165. "večitog" derbija od 18.00, a Partizan je objavio da će na stadionu u Humskoj biti prisutan i specijalan gost.

Poseban gost na "veèitom" derbiju VIDEO IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

11 Komentari

Sortiraj po:

Poncho

pre 2 godine

To nisu navijači. 90 minuta pevaju neke pesmice o Kosovu, ovome, onome, dešavanja na terenu ni ne prate.
(kfd, 19. septembar 2021 14:56)

ahahahahaha istina

Loznica, Gučevo, Cer......

A posle derbija ćeš priznati da si video najbolje navijače na svetu,ali na severnoj tribini stadiona.
(Miško, 19. septembar 2021 14:11) kakav lep gest za populizaciju derbija, ionako je naš derbi jedna od boljih utakmica u evropi.

slaviša šmigič

Pavkov da bude spreman makar zadnjih 30 minuta u slučaju nerešenog rezultata voleo bi da u timu vidim bržeg Pankova u paru sa Dragovičem a razlog je što je Degenek počeo mnogo da paničari svaka njegova lopta je potencijalna opasnost za gol a kad vrača Borjanu te lopte završe u avtu za razliku od Degeneka Pankov može da povuče loptu mnogo je sigurniji na lopti od Degeneka koji nije odreagirao kod gola mogao je stati bliže a ne okretati leđa igraču Brage prilikom šuta igrača Brage to su mali detalji ali izuzetno važni pozadi imamo odbranu skockanu ali napad po bokovima se koči razočaran sam desnim bekom nesečam se kad je Gajič poslednji put dao upotrebljivu loptu i zašto toliko koćenja igre Gajiča i vračanje lopte prema svom golu verovatno oseča da nije dovoljno brz i snažan da iznese loptu što uspeva Rodiču koji ima velikih problema da uputi centaršut.