Fudbal 6

Subota, 18.09.2021.

22:00

Velika pobeda Radničkog na "krovu"

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca pobedili su na gostovanju ekipu Voždovca rezultatom 1:2.

Velika pobeda Radnièkog na "krovu" IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

6 Komentari

Sortiraj po:

Prisutan

pre 2 godine

Pauza kod VARa bar 10minuta. Ono nisam do sad video. Pa Stivi Vonder bi pre uočio da li je ofsajd ili ne. Igrači se ohladili dok su čekali remek delo savremenog fudbala. Mogli su komotno sutra da nastave utakmicu.

Misin

Ponovo direktan krivac za gol Damjanac,ne skače na nabačenu loptu i njegov igrač daje gol glavom.Prošlo kolo protiv Partizana isto je bio direktan krivac za gol.Momak ili nije u formi ili nije dorastao ovom rangu takmičenja.