Košarka 5

Četvrtak, 03.12.2020.

22:43

Sjajni Nedović vodio PAO do pobede posle velikog preokreta

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Armani Milano u meču 12. kola Evrolige – 80:77.

Sjajni Nedoviæ vodio PAO do pobede posle velikog preokreta IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

5 Komentari

Sortiraj po:

Kowalski

pre 3 godine

Očajan je Armani umesto da uzmu srpskog trenera i za duplo manje pare bi pravili ozbiljniji rezultat. Mislim da bi ih i Zoc uzeo za ove pare koje sada daju. A bilo bi sjajno videti da Zoc dovede Georgia Armania u pecenjaru u Cacak ponekad.

FaLcO

Micov ove sezone ima vrlo malu ulogu ne toliko u smislu minutaze koliko do toga da nema uopste suteve a poznato je da on donosi i odlicnu kreaciju sa pozicije 3 poput Simona u Efesu. Te kreacije nema sada u timu pogotovo kada ne igra CaCo kao sto je bio slucaj veceras. Ovako Panter uzme loptu i puca, Dilejni uzme loptu i puca. Sad se i ovaj Silds nalozio pa i on uzima dvocifren broj suteva i za sebe i za Micova sa te pozicije. Mesina ga cak nije ni ubacio za onaj zadnji napad vec ga izveo iz igre neverovatno a covek mu resio nekoliko utakmica prosle sezone. Sa druge strane Nedovic se mucio tokom utakmice ali proradio kad je najvise trebalo.