Fudbal 21

Subota, 06.06.2020.

09:57

Burno u Hrvatskoj – "iz dvojke u keca", VAR, ponovljen penal i gol u 97. minutu

Utakmica između Hajduka iz Splita i Intera iz Zaprešića podigila je dosta prašine zbog odluka sudija na terenu.

Burno u Hrvatskoj – "iz dvojke u keca", VAR, ponovljen penal i gol u 97. minutu IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

21 Komentari

Sortiraj po:

miladin

pre 3 godine

Hajduk je 70tih bio najbolji klub u Jugi osvojio 3 titule prvaka i 6 kupa Marsala Tita. 80tih bio tik uz Zvezdu igrao cetvrtfinale lige sampiona i polufinale kupa uefe. Strasna ekipa splitskih bilih je zarila i palila tadasnjom jugom. Veliki broj navijaca je Hajduk imao u Srbiji u to srecno i bezbrizno vreme velike Jugoslavije kada su stadioni sirom zemlje bili puni a nasa liga medju 5 6 najboljih u Evropi.

Genije

Kad se malo bolje pogleda, sve odluke su ispravne. Lopta nije vani, možda vas je zbunio ručnik od golmana. Penal i crveni su čisti ko suza, jedino dvojbeno je situacija prije gola Hajduka za 2-1. Mislim da bi sudac bio u pravu i da je svirao faul i da nije svirao

Realnije

Cipiripi
Nepostojeći penal je ono što ste vi dobili protiv Inđije, ali to se isto lako zaboravlja
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (Realno, 6. jun 2020 10:59

Naravno i to niko ne spori,faul je bio pola metra izvan linije od 16 metara ali zasto ne pomenes jos skorije penale protiv TSC u 90 i nekom minutu za partizan ili protiv Radnickog 5 minuta pre kraja,takodje za partizan.Ocigledno izmisljeni nepostojeci penali,da se pomogne partizanu.Zar je tesko i to da se prizna?

Istina

Penaltizan za Hajduk... slicno su sudije radile u korist partizana u nasoj ligi,svvirani su nepostojeci i izmisljeni penali,utakmice su trajale i preko 100 minuta,sve dok partizan ne postigne gol ali nista neobicno jer su ta dva kluba bili ljubimci u bivsoj Jugi.Za Hajduk je navijao drug Tito a nista manje ni za vojni klub partizan,koji su imali mnogo vece privilegije od ostalih klubova u ligi.

Pedja

Ovako kako se sviralo za Hajduk se sviralo za Partizan skoro 25 godina od devedesetih naovamo, kada su skoro svi drzavni funkcioneri bili navijaci Partizana, cak je i premijer bio predsednik kluba, da ne spominjemo Toleta dok je bio predsednik saveza, jedino su oni mogli biti prvi. Secam se slicne utakmice protiv Novog Pazara, kada lopta pogadja igraca u ledja, sudija svira penal i daje crveni karton igracu sto ga je lopta udarila u ledja. Ni to nije bilo dovoljno, vec je sviran i gol kada je bio faul nad golmanom, a cak ni nije usla lopta u gol, nego sudija procenio da je presla liniju.

anti gurbet

zvezda i Hajduk, dva bratska kluba. 70tih jedno drugom pomagali da osvoje titiulu ako bi jedan id njih bio u prednosti.

Posebno je čuvena 75, kad je je Vojvodina disala Hajduku za vrat. Na 2 boda razlike,tri kola pre kraja, Hajduk "preokreće" na Marakani u 2.poluvremenu iz 1-0 u 1-2, i na kraju bi prvak.

Navijači kluba policije i državne bezbednosti zajedno s navijačima iz Splita i dalje plaču za titulom Partizana iz 76

I na kraju, bratski zagrljeni, plakanje na Poljudu 80-te

cipiripi

Ovaj Hajduk kao Zvezda kod nas svaku utakmicu!
(Grobar, 06. jun 2020 10:07)

Zapravo je Partizan pre korone dobio Radnicki nepostojecim penalom u 85. minutu pa uzeo bod TSC-u nepostojecim penalom u 91. minutu.