Fudbal 13

Nedelja, 16.02.2020.

19:25

"Rapsodija" Arsenala u drugom poluvremenu za ubedljivu pobedu

Fudbaleri Arsenala su rezultatom 3:0 pobedili Njukasl u utakmici 26. kola engleske Premijer lige.

"Rapsodija" Arsenala u drugom poluvremenu za ubedljivu pobedu IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

13 Komentari

Sortiraj po:

dnevna doza prosecnog Srbende

pre 4 godine

Arsenal je jedan od najboljih klubova u Engleskoj!U top 5 sigurno!
(dnevna doza prosecnog Srbende, 16. februar 2020 19:41) izvinjavam se pogresio sam u top tri sigurno, nesto sam se preracunao

Jogurt09

Ovo je ona od onih utakmice za strucnjake koji su gledali utakmicu na tletekstu il sofaskoru da kazu "rutinski", oni sto su gledali utakmicu stvarno kontaju da ovo nema veze sa zivotom. Igra Arsenala nula, dali prva dva gola na individualni kvalitet dva, tri igraca. A druga dva na rasejanost Njukasla. Arsenal je nikad gori jer nema vezni red, jasno ko dan. Kupiti minimum dva vezna pa tek onda ostalo. Ozil ne sme da igra ni minuta vise, nek ide da broji pare, da igra fortnajt, da se slika po svetu, da se svadja s Nemcima, sta god samo da ne igra vise pa makar mu duplo platili. Svi znamo da imaju. E kad dovedu dva postena vezna moze se razmisljati o stoperu itd. Nadam se da ce Saka i AMN dobiti sansu na svojim pozicijama, definitivno zasluzili.

Aron

Ma kako da ne sve Sokratisom i Dzakom. Vi niste ni ranga Mancester Junajteda, vec onog drugog, Sefilda. To ste i pokazali na Emirejtsu.

Aron

Rutinska pobeda Arsenala. Imali su srecu sto je Njukastl igrao bez skoro cele odbrane. Nije bilo Vilemsa, Sara, Jedlia, Dumeta i Selvia. Da su oni igrali Arsenal nr bi pobedio sa ovakvim trenerom i igrom.

netko

prvo poluvreme ko da sam gledo emeryjev arsenal...ono bezidejno, lose,sporo..itd...al zato, 2. poluvreme su se digli..ima i do trenera nesto, sa emeryjem bi ili izgubili 1-0 ili bi bilo 1-1.

jako mi je drago sto je umesto one kokoske sto jurca tamo vamo genduzija arteta stavio cebalosa, odma srednji red izgleda cvrsce..to je i resilo utakmicu.

Ps. drago mi je zbog ozila..a jos draze zbog lazaketa...kako je ceo tim bio srecan sto je napokon dao gol.

ps2. bellerin jako los, trebalo bi onog novog staviti umesto njega.

HARIS

Sve to izgleda odlicno kad nema Genduzija. Sebaljos malo stilom i podsjeca na Remzija, a to Arsenalu ponajvise nedostaje. Odlicno II poluvrijeme.