Mali fudbal 10

Utorak, 26.09.2017.

20:40

Futsaleri se plasirali na Evropsko prvenstvo

Reprezentacija Srbije u futsalu plasirala se na Evropsko prvenstvo, pošto je u baražu bila bolja od Češke.

Futsaleri se plasirali na Evropsko prvenstvo IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

10 Komentari

Sortiraj po:

Predrag Niš

pre 6 godina

Mogao je autor teksta slobodno da pohvali i atmosferu u niškoj hali, gde su tribine bile popunjene do poslednjeg mesta, čak i više od toga. To mu dođe oko 6-7 hiljada gledalaca što bi retko u kom gradu u Srbiji moglo da se dogodi. Niš i niška publika su još jednom dokazali da zaslužuju organizaciju bitnih utakmica u raznim sportovima. Igra naše reprezantacije nije bila na zadovoljavajucem nivou, pogotovo Pršića i Rakića, a i Perić se nije proslavio, drugi i treći gol smo primili nakon njegovih grešaka. Mogao je selektor da ispoštuje igrače iz Niša, Pecu Jovanovića i Bebu Krstića da odigraju po koji minut u svom gradu, sigurno ne bi odigrali lošije od Pršića i Rakića. Čestitke momcima i srećno u Sloveniji.

Stefan

@istina
tacno tako, i ovo za sudjenje sto napisa neko je glupost ziva... Sudije su odlicne bile. A golman je dobio drugi zuti karton jer je izasao ranije iz zivog zida, u kome je prakticno i on sam bio, pre nego sto je slobodan udarac izveden. Imao je i u prvom poluvremenu istu takvu intervenciju, ali su mu sudije progledale kroz prste u toj prilici

Istina

Gledao sam uzivo utakmicu i nisam stekao utisak da smo bolji od Ceske.Imali smo par minuta dobre igre,kad smo postizali golove i odlicnog golmana,koji nas je spasao,odbranivsi dosta teskih udaraca.Sa ovakvom igrom,bicemo samo ucesnici EP i ne mozemo se nadati nicemu visem.Vidim ovde neki komentar kako je sudjenje bilo lose ali to uopste nije tacno.Sudili su odlicno,uz par sitnih gresaka i jedino mi nije jasno zasto je nas golman dobio drugi zuti karton i zaradio iskljucenje jer nisam lepo video.Cestitke svim igracima na uspehu i nadamo se da ce popraviti formu do pocetka EP.