Košarka 9

Nedelja, 30.04.2017.

22:41

Španci prvi osvajači FIBA LŠ

Košarkaši Tenerifa osvojili su prvu Ligu šampiona, pošto su u finalu završnog turnira u svom gradu pobedili Banvit sa 63:59.

Španci prvi osvajaèi FIBA LŠ IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

9 Komentari

Sortiraj po:

Posmatrac

pre 7 godina

Spanci kao njihova liga imaju realno sposobne timove da u svakom evropskom takmicenju budu u krugu favorita. Stoga ne cudi me sto je Tenerife osvojio ovo! Kao sto ne bi bilo nezasluzeno da je Turski Banvit uzeo jer su posle njih najjaci po klupskom takmicenju u Evropi .

Kakva im legenda, takvi fanovi

Pamtiće se godinama fantastične partije naše institucije u ovom takmičenju, kao i herojski plasman u F32.
(Mirka, 30. april 2017 23:51)

Pamtice se top 9, najveci uspeh u istoriji srpske kosarke.