"Furija" osvojila Pariz, Švedska okrenula Portugal

Bilo je zanimljivo u prijateljskim mečevima evropskih reprezentacija u utorak uveče, a posebno interesantno je bilo u Portugalu.

"Furija" osvojila Pariz, Švedska okrenula Portugal IMAGE SOURCE

Citam ove kvazi strucnjake koji pisu da je Portugal prevara od reprezentacije i da je na deset meceva imala srece. :) Ma, DA. :)

Miroslave

Zasto mi nismo igrali prijateljsku? Nemamo sa kime?
(JD, 28. mart 2017 23:05)
Verovatno zbog toga što niko nije hteo da plati naš dolazak. Poznato je da sve više ekipe plate dolazak reprezentacija, tako da su te prijateljske utakmice uvek poslužile da bi se popunili džepove naših kvazi-funkcionera. Zato i ne pamtimo kad je prošli put neka iole ozbiljna reprezentacija gostovala kod nas - jer bi to trebalo da se plati, a onda bi manje love ostalo za Kojezu, Karadžića i njima sličnih.

Bratislav Panajotovic

Portugal , prevara od ekipe. Koju sreću imali na EP.
(oko, 28. mart 2017 23:00)

Na 10 uzastopnih utakmica imali srecu ? Nije ni sreca ono sto je bila.

Pera

Ovi portugalci su bili takvi srecnici na EP. Ni jednu utakmicu nisu dobili za 90 min, bili u grupnoj fazi treci. Ne bi inace ni prosli grupnu fazu..kako mi drago kad su ih oduvali Grci u portugaliji

milan

Prijateljske su utakmice, ne lozite se...Najbolji igrac u istoriji fudbala je izasao u 58.minutu...Portugal je uz Spaniju,Nemacku i Italiju u top4 reprezantacije Evrope@@@@ Zidan igrao do 58. minuta?

Mare

Ovo je prijateljska utakmica dečko, a očigledno da uopšte nisi ni gledao. Pepe nije igrao, Ronaldo do 58. minuta, pola prvotimaca izbačeno na poluvremenu. Bolje idi gledaj Argentinu tj. Mesija.

Merenges.

Branko

Ovo su prijateljske utakmice ljudi. Očigledno da ne pratite situaciju. Treneri isprobavaju nove taktike, daju priliku mladjim igračima.
Trener Portugala je na poluvremenu zamenio 5 igrača, u 58 minutu je i Ronaldo izašao. Do tad su vodili 2:0, a posle toga su primili 3 gola.
Zar mislite da bi trener menjao igrače tako da nije prijateljska, i da bi Portugal ispustio 2:0 ?
Ali naravno odmah se nadje neko da kaže kako je Portugal najgora ekipa.

dejan

]Sandro Ricci (ARG x CHI Referee): "I didn't hear any offensive language from Messi apart from the usual complaints. Had I felt something, I'd have sanctioned him."

L

I bitno je da se napomene da je uspješno nastavljeno korišćenje video tehnologije u fudbalu, zahvaljujući njoj pravilno poništen gol Francuske iz ofsajda za 1:0, kao i pravilno dosuđen gol za Španiju za 0:2, koji je prvobitno bio poništen zbog ofsajda. Jedna od najvažnijih stvari noćas, a nadam se da nije upotreba i da nekom zvaničnom takmičenju daleko, jer zamislite da je ovo bio neki važniji meč, a da su ostale prvobitne odluke, gledali bi potpuno drugačiji meč.