Fudbal 50

Utorak, 03.05.2016.

13:00

LŠ: Bajern ili Atletiko – ko će u finale?

Došlo je vreme da saznamo ime prvog finaliste Lige šampiona za sezonu 2015/2016.

LŠ: Bajern ili Atletiko – ko æe u finale? IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

50 Komentari

Sortiraj po:

anesko11

pre 8 godina

Teska tekma za prognozu.Ako Bajern uvalja u prvom pol.bez da primi gol sve je otvoreno.Ako uvalja vise od 1 gola u prvom Atletiko se raspada.Medjutim,ako Atletiko uvalja gol u prvom pol.bice jako tesko za Bavarce.Nadam se tekmi sa puno golova iako bi za finale vise volio Bajern..

Holy Smoke

Atletico!!! Dosadni su klubovi koji imaju toliku lovu i uvek su u top 5 po jacini i novcu!
Drzim palceve Simeoneu i njegovim borcima!

Blue Bridge

Ajmo Atletiko razbijte ovu prevaru od trenera sto sve dobija na gotovo i drzavni projekat koji unistava svoju ligu sramnim otimanjem igraca! Izdajnici(Levandovski, Gece) i ekipa moraju pasti!

samo kazem

Atletiko da izdrzi prvih 20-ak minuta napada Bajerna i prolazi,zapece ovi kao ludi na pocetku,posle je lako,cekaj kontru,postavi voz ispred gola... Mada,Nemac je to,napada on do 95-og minuta,ne predaje se nikad. Ovako,poluvreme 0:0 kraj 1:0,produzetci i Atletiko prolazi.

Mils

Voleo bih Bajern i to samo zato što ne volim igru Atletika. Daš gol i onda povučeš svih 10 igrača u odbranu... Milion puta sam pročitao komentare za neki tim kako je glupo da se brane, parkiraju autobus, kako ne igraju atraktivan fudbal.. A ti isti ljudi što kritikuju takvu igru navijaju za Atletiko..

Sinisa

Atl.Madrid ima mozda najbolju odbranu ikad,sa tim su mnogi saglasni...E sad,fudbal je cudna i specificna igra,to svi dobro znamo...Bajern ce napadati,Atletiko ce se ugalvnom braniti i pokusavati iz kontri da ugrozi rivala...Ako se Atletiko odbrani u prvih 20 minuta bice pakleno tesko za Bajern da probije odbranu ali ako Bajern postigne gol rano,e onda ce biti jako tesko za Atl.Madrid...To je ta nit koja ih razdvaja.

Komsijina Krava

Bayern je favorit, al navijam za Atletiko. Mislim da bi bilo dovoljno da Atletiko zabije jedan gol. Koliko god da se dobro brane mislim da ce i Bayern zabiti barem jedan, ali nikako tri.