Fudbal 7

Utorak, 13.10.2015.

23:25

Čačić: Rekao sam da će Italija dati dva

Selektor Hrvatske Ante Čačić i kapiten Darijo Srna istakli su ponos što će njihova selekcija igrati na Evropskom prvenstvo 2016.

Ddule

Jos nikad nisam cuo da treci tim kupi utakmicu? I to utakmicu koja jedne vodi na prvenstvo.

Dragan

Talijani su poslije toga dali 2 regularna gola (jedan ponisten) i atvorili cistu sansu.

IBRA

Ibra to ne bi nikad rekao za tim za koji je trebao igrati. Ibra je Hrvat po majci!

Dragan

Srecno je Italija izjednacila,veliki kiks u odbrani.Da toga nije bilo ostalo bi 1-0 za Norvesku.Znao si ti da ce Italija da postigne dva gola!!!

Ddule

"Kada je Norveška dala gol u Rimu rekao sam igračima na poluvremenu da se koncentrišu na našu utakmicu, a da će Italija dati dva u drugom delu," rekao je selektor Hrvatske.

Za zar nije to dokaz da su kupili utakmicu?!