Vanuaćani sa 46:0 do novog svetskog rekorda

Svetski rekord reprezentacije Fidžija do 23 godine za najubedljiviju pobedu nije dugo trajao, čitava dva dana.

Vanuaæani sa 46:0 do novog svetskog rekorda IMAGE SOURCE

Sortiraj po:

Dag Kristi

pre 8 godina

@Joker
Da se moja sestra koja nikada fudbal nije ni gledala i jos 10 devojcica skupe,ne bi primile 46 golova,kakav trening,kakvi bakraci.

Joker

Kakva je ovo sprdnja?
Moj sin trenira i igra fudbal (relativno) ozbiljno. Garantujem da njegov tim cetrnaestogodisnjaka ne bi primio 46 golova.

v3_FR

Bas pricam sa kolegom sa Fidzija kako je ovo neverovatno. Kaze s'obzirom da su tamo sve krs ekipe i opste je poznato da padaju rekordi kada se igra sa Mikronezijom onda je svima cilj da obore rekord i guraju protiv Mikronezije sve napadace koje imaju. Tako se bar negde u fudbalskom svetu cuje za njih, totalna sprdnja.

Alex

Vanuatu bi sa nama izborio nerešeno. Kolarov bi rekao da "ne zna gde smo grešili, jer smo sve uradili kako treba", a Ćurčić bi ipak bio zadovoljan prikazanom igrom. Ivanović bi rekao da ćemo se iskupiti u sledećoj utakmici i da još ništa nije gotovo i da još imamo šanse.
Pižon bi zaključio da nismo imali sreće.

K-9 se javlja na raport

(Lynx, 7. jul 2015 11:04)

To ti samo tako deluje. Imali biste snage za 10-15 minuta na velikom terenu (sve i da igrate jednom nedeljno u nekom balonu). Protiv nekoga ko trenira "veliki fudbal" primali biste golove kao na traci. Jednostavno bi te stisli i ne bi moglo maltene pola terena da se predje. Moze i 80 golova da se primi za 90 minuta, a ne ovih 40+.

No naravno, ovo znaci da za Mikroneziju igraju potpuni amateri.

marko

Jel ste gledali snimak na you tube?
Ono je zalosno svaki napad je gol !
Jel mikronezija ima trenera,ako ima sta on radi kad mu tim izgubi 46:0
Jeste takav protivnik,ali treba dati 46 golova.

Shimipu

Ocemo u Zvezdu ovog sto je dao 116 komada, posto ovi nasi ni na treningu sa praznim golom nemogu tolko da ubodu, a u sezoni ako daju pet komada odma je Falkao ili Mesi

Lynx

meni ovo nije jasno. kako primas gol na 2 minuta? pa ja da sastavim ekipu od 11 ljudi iz kraja koji nikad nisu igrali zajedno pre toga, pa bi odigrali egal sa Fidzijem, jbt!

Kol

Kakvi ne amateri rekao bih nesto mnogo gore ali necu da budem nepristojan, pa na FIFI ne mozes dati toliko golova a ne u stvarnom zivotu nisu morali da se cimaju posle svakog gola do centra nego lepo neka daju loptu protivniku odmah, da pokupis celo odeljenje iz medicinske skole pa ni oni ne bi mogli da izgube 46-0!

Peca

Ovo je apsurdno. 46 golova za 90 minuta. Gol na svaka dva minuta. Dok postignu gol, dok se lopta vrati do centra, dok protivnik krene sa centra, izmenja dva pasa, pa im se oduzme lopta i opet na gol, moguce za 2 minuta ali neverovatno da to bude na svaka dva minuta. Dajte snimak pa da se smejemo. Ocigledno da je autsajder (kako ovo smesno zvuci protiv Vanuatua) apsolutno bio nezainteresovan za ovu utakmicu. POnavljam, na svaka dva minuta uraditi sve ono nabrojano je skoro nemoguce. Cirkus takmicenje i cirkus utakmica.

oklagija

Meni ovo stvarno nije jasno. Znaci bukvalno svaki napad gol i opet je tesko stici do 46 jer dok se lopta vrati na centar pa dok se pocne napad prodje sigurno bar 2 minuta. Da su igrali bez protivnika stigli bi da postignu isto ovoliko golova, ako ne i manje.

Urke

Obezvređuju fudbal kao sport ovakvim rezultatima, ako je ta Mikronezija toliko slaba da primi 46 golova od nekog onda ne treba ni da igra uopšte.