Problem žurki na Novom Beogradu

Problem koji stanari bloka 37 na Novom Beogradu imaju zbog održavanja žurki svaki četvrtak, petak i subotu na auto-putu, a koje su obezbeđene od strane policije. Na vapaje stanara za pomoć nadležni ostaju oglušeni. Više puta, već godinu dana unazad građani su slali mejlove nadležnima, pozivali policiju i odgovor koji dobiju je da čine sve što mogu i usmeno na licu mesta policija im govori kako ih čuvaju. Građani su se obraćali MUPU, Sanitarnoj inspekciji, Saobraćajnoj policiji i ništa. Obavešten je i zaštitnik građana. Žurke počinju u 23:30 i traju do pred jutro.

strana 1 od 127 idi na stranu