Milan evrogolovima konačno pobedio

Nakon tri nedelje agonije Milan je pobedio, savladao je Kjevo 2:0, u drugom subotnjem meču šestog kola Serije A.

Subota, 04.10.2014.

22:38

"Rosoneri" su dominirali protiv rivala iz Verone, imali više od 20 šuteva ka golu "letećih magaraca", ali su goste slomili tek sredinom drugog poluvremena.

Bunker Kjeva je u desetom minutu nastavka probio Suli Muntari, sjajnim volejom, dok je pobedu Minala 12 minuta pre kraja potvrdio Kejsuke Honda golom iz slobodnog udarca. Ivan Radenović se nije potpuno istakao tokom 90 minuta u dresu Kjeva.

Milan je prvom pobedom u poslednjih pet kola stigao do 11. boda i četvrte pozicije u Kalču, dok je Kjevo četvrtim mečom bez pobede pao na 15. mesto.

Sjajan volej Sulija Muntarija:

Gol Keisukea Honde iz slobodnog udarca:

U prvoj utakmici kola Verona je ranije tokom dana minimalnim rezultatom nadigrala Kaljari. U centru pažnje u nedelju biće veliki derbi, duel do ovog kola perfektnih Juventusa i Rome.