Haos na istanbulskom derbiju

Derbi turskog prvenstva između Bešiktaša i Galatasaraja prekinut je u finišu meča pri vođstvu gostiju od 2:1 zbog upada navijača domaće ekipe na teren.

Izvor: JT

Ponedeljak, 23.09.2013.

09:13

Bešiktaš je od 18. minuta vodio golom Hua Almeide, ali je dvostruki strelac Didije Drogba preokrenuo rezultat u korist Galatasaraja.

Do incidenta je došlo u drugom minutu sudijske nadoknade vremena kada je igrač gostiju Felipe Melo isključen zbog žestokog prekršaja nad protivnikom.

To je izazvalo navijače Bešiktaša da utrče u teren i sukobe se sa suparničkim igračima, ali su fudbaleri na vreme pobegli u svlačionicu.