"Makazice" Moreire za pobedu Voše

U poslednjoj utakmici trećeg kola Jelen Superlige koja je odigrana u subotu Vojvodina je u Novom Sadu golom Almamija Moreire pobedila BSK iz Borče sa 1:0 (0:0).

Subota, 25.08.2012.

21:49

Moreira je pobedonosni gol postigao na atraktivan način, "makazicama" u 86. minutu meča.

Asistent kod pobedonosnog gola bio je ove sezone sjajni Miroslav Stevanović. Novosađani su mogli da povedu u 80. minutu kada se posle šuta Stevanović lopta odbila do Abubakara Oumarua, odnosno pogodila ga u leđa, ali nije uspela da prevari golmana gostiju Kovačevića.

Vojvodina posle tri odigrana kola deli prvu poziciju na tabeli sa Donjim Sremom iz Pećinaca.

Izveštaje sa ostalih utakmica trećeg kola Jelen Superlige možete pročitati ovde.

U nedelju od 17 časova Crvena zvezda igra sa Novim Pazarom pred praznim tribinama Gradskog stadiona, dok Partizan u Beogradu dočekuje Jagodinu.