JSL: Golovi širom Srbije

Odigrano je sedam utakmica 25. kola Jelen Superlige na kojima je postignuto čak 20 golova.

Izvor: MN

Subota, 21.04.2012.

16:25

Partizan je u golovima u finišu pobedio Smederevo, a ubedljivi su bili Spartak, Jagodina i Radnički. Zvezda je minimalnim rezultatom savladala Slobodu.

Subotičani su sa 5:1 pobedili Vojvodinu. Spartak je poveo u 11. minutu golom Noskovića, a samo tri minuta kasnije su preko Puškarića udvostručili prednost.

Isti igrač je povisio na 3:0. Prednost je u 58. minutu smanjio Branković, da bi u 77. na 4:1 povisio Adamović. Konačan rezultat postavio je Despotović u 90. minutu.

Jagodina je u Borči bila ubedljiva protiv BSK-a. Gosti su golovima Krstića u 4. i 56. minutu povela sa 2:0, a treći gol postigao je Stojković. Tačku na ovaj meč stavio je Kostić u 89. minutu.

OFK Beograd je sa 2:0 bio Siguran u Čačku protiv Borca. Golove su postigli Batioha u 12. i Popović u 35.

Radnički je na 'Čika Dači' pobedio Novi Pazar sa 3:1 i tako zazuzeo treće mesto na tabeli. Domaći su u 42. minutu poveli iz penala, a siguran je bio Spalević. Novi Pazar je do izjednačenja došao u 55. minutu golom Bogunovića. Radnički je ponovo poveo u 82. minutu, drugim golom Spalevića. Autogolom Afirovića u 89. minutu postavljen je konačan rezultat.

Javor je u Ivanjici minimalnim rezultatom savladao Rad. Siguran sa bele tačke bio je Veljović u 73. minutu.

Partizan je golovima Saše Ilića i Davida Mange u samom finišiu bio bolji od Smedereva.

Crvena zvezda je na svom stadionu pobedila Slobodu.

Poslednji meč na programu je u nedelju gde se sastaju Metalac i Hajduk.