Selekcija Čilea savladala je ekipu Estonije u prijateljskom meču sa 4:0.

Izvor: ÈŽ

Ponedeljak, 20.06.2011.

20:35

Estonija, koja je u grupi C kvalifikacija za SP zajedno sa našoim nacionalnim timom, u poslednje vreme je u lošoj formi.

U poslednjem meču kvalifikacija poraženi su na Farskim Ostrvima sa 2:0, ali Estonci ipak imaju pozitivan skor sa Srbijom u kvalifikacijama. Na meču sa Čileom nisu imali nikakve šanse, a svi golovi postignuti su u periodu od 21. do 50. minuta.

Prvi gol je postigao Fernandez, isto toliko vremena prošlo je do drugog gola, kada je strelac bio Ponse. Suazo je bio strelac sa penala na kraju prvog poluvremena, da bi konačan rezultat postavio Sančes.