CG: Derbi Budvanima, Rudar siguran

U utakmicama četvrtog kola T-com Prve crnogorske fudbalske lige Mogren je u Budvi savladao Budućnost sa 2:0(1:0), golovima Ćetkovića i Grbića.

Ponedeljak, 30.08.2010.

22:08

Pljevaljski Rudar je bio siguran na gostovanju poslednjeplasiranom Petrovcu i slavio sa takođe 2:0, a golove su postigli Bojić i Micić u 7. i 12. minutu.

Zeta je i posle promene trenera nastavlja da gubi, ovoga bolja od nje bila je podgorička Mladost.

Domaćim tim je slavio sa 2:0, Petrović je postigao vodeći gol u 41. minutu, a konačan rezultat postavio je Seratlić golom iz penala u 71. minutu. Sutjeska je u Nikšiću bila sigurna protiv OFK Bara, a sjajni Božo Marković je postigao het-trik.

Lovćen je sa minimalnih 1:0 dobio Dečić i ostao neporažen posle četiri kola. Jedini gol na meču postigao je Bogdanović iz penala u 43. minutu. Mornar i grbalj odigrali su meč bez golova.