Brazil demonstrirao silu dok je Srbija osvajala Oslo VIDEO

Fudbaleri Brazila, rivala Srbije na Svetskom prvenstvu, demonstrirali su silu u prijateljskom meču protiv Tunisa.

Izvor: LN

Utorak, 27.09.2022.

22:52

Credit:LoIc Baratoux/LABEL IMAGE/SIPA/2209241104

Dok je Srbija razbijala Norvešku u poslednjem kolu Lige nacija, Brazil je igrao meč sa Tunisom u Parizu i pokazao zašto je jedan od glavnih favorita za trofej Mundijala.

Titeovi izabranici su pobedili Tunis rezultatom 5:1, a četiri goka su postigli za samo pola sata.

Rafinja je pogodio u 11. minutu, izjednačio je Talbi u 18, ali kao da je time samo razljutio "selsao".

Rišarlison je vratio Brazilce u vođstvo u 19. minutu, Nejmar je iz penala u 29. povisio prednost, a Rafinja je drugi gol postigao u 40. Na konačnih 5:1 povisio je Pedro u 74. minutu utakmice.