Goleada u Lučanima i pobeda TSC

Fudbaleri TSC-a pobedili su na gostovanju ekipu Mladosti iz Lučana sa 5:2, u utakmici 12. kola Superlige Srbije.

Petak, 16.09.2022.

21:17

Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport

Tim iz Bačke Topole je poveo golom Gorana Antonića u 13. minutu, a dva minuta kasnije rezultat povećava Saša Jovanović.

Mladost je do kraja poluvremena smanjila preko Nikole Jojića u 43. minutu.

U drugom delu igre Ifet Đakovac prvi postiže gol za goste u 53. minutu, da bi u 56. minutu prekršaj u svom kaznenom prostoru napravio golman Mladosti Željko Samčović.

Sa "bele tačke" gol je postigao Đakovac, a domaći tim preko Đorđa Gordića dolazi do drugog pogotka u 62. minutu.

Konačan rezultat je postavio Petar Ratkov u 81. minutu.

U sledećem kolu TSC dočekuje Radnik, a Mladost gostuje Novom Pazaru.

Prethodno je Radnički deklasirao Mladost GAT sa 3:0.

Već na poluvremenu bilo je 2:0 za Kragujevčane posle golova Simića i Vidosavljevića, koji je postavio i na konačnih 3:0 u 57. minutu.

U narednom kolu Radnički KG ide na megdan Spartaku, dok Mladost GAT dočekuje Crvenu zvezdu.