Liverpul sa igračem manje izbegao poraz na "Enfildu" VIDEO

U poslednjoj utakmici 2. kola Premijer lige Liverpul i Kristal Palas su remizirali rezultatom 1:1 (0:1).

Izvor: SS

Ponedeljak, 15.08.2022.

22:55

Liverpul sa igračem manje izbegao poraz na
EPA-EFE/ANDREW YATES

Ovakav ishod svakako je iznenađenje, jer su "crveni" na domaćem terenu bili veliki favoriti, ali obzirom na razvoj događaja Jirgen Klop bi mogao da bude zadovoljan bodom.

Patrik Vijera je odlično postavio taktiku Kristala Palasa koji je poveo od 32. minuta.

Tada je Vilfrid Zaha dobio veliku šansu koju je iskoristio lepim udarcem u donji desni ugao gola Alisona Bekera.
Liverpul je, naravno, napadao u nastavku, ali ga je isekao crveni karton Darvina Nunjesa u 57. minutu.

Urugvajac je dobio direktno isključenje i tada dodatno otežao situaciju saigračima.

Ipak, samo četiri minuta kasnije je Luis Dijas sjajno prošao i pogodio sa ivice kaznenog prostora za 1:1.

Uprkos igraču manje, Liverpul je napadao do kraja, ali je Palas uspeo da se odbrani i odnese bod sa "Enfilda".