Mitrović tragičar u novom remiju Fulama VIDEO

Fudbaleri Vulverhemptona i Fulama remizirali su 0:0, u drugom kolu Premijer lige.

Izvor: MT

Subota, 13.08.2022.

17:40

Šansu da ponovo bude junak londonskog tima propustio je naš Aleksandar Mitrović.

On je u 81. minutu promašio jedanaesterac, tačnije, Žoze Sa ga je pročitao i odbranio mu je penal.

Mitrović nije uspeo da postigne treći gol u sezoni, nakon ona dva u prvoj rundi protiv Liverpula (2:2).

Malo je falilo da se "Mitrogol" iskupi u završnici, ali je pokušaj asistencije glavom posle kornera, osujetio golman domaćih.

Promašaj je unervozio srpskog napadača, koji je u nadoknadi stigao da zaradi i žuti karton.

Što se tiče same utakmice, "vukovi" su svoje najbolje šanse propustili na početku meča, kada su Neto i Hvang pokušavali da savladaju Rodaka. U prvom poluvremenu, Fulam je zapretio preko Rida.

Fulam je 10. na tabeli sa dva boda, dok je Vulverhempton 13. sa jednim poenom.

Tim Marka Silve u narednom kolu, u subotu od 16.00, igra protiv Brentforda na svom terenu. Premijer liga, 2. kolo:
Aston Vila – Everton 2:1 (1:0)