Novi Pazar u četvrtfinalu Kupa Srbije

Fudbaleri Novog Pazara plasirali su se u svoje prvo četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su na domaćem terenu pobedili Bačku sa 2:0.

Četvrtak, 02.12.2021.

16:00

Novi Pazar je poveo u 24. minutu golom Luke Ratkovića iz jedanaesterca, koji je dosuđen nakon što je tog igrača nepropisno zaustavio golman Bačke Danijel Mićanović.

Konačan rezultat u 77. minutu postavio je Sead Islamović, posle asistencije Danka Kikovića.

Trener Pazaraca izveo je kombinovanu ekipu, a kapitensku traku nosio je 17-godišnji Semir Alić kao najmlađi kapiten u novijoj istoriji kluba.

Utakmicu na Gradskom stadionu pratilo je oko 800 gledalaca.

Mečevi četvrtfinala Kupa Srbije na programu su 6. aprila.