Milan pokorio Madrid – "ludnica" u grupi B

Fudbaleri Liverpula savladali su Porto 2:0 (0:0), u meču petog kola grupne faze Lige Evrope.

Sreda, 24.11.2021.

22:55

Milan pokorio Madrid –

Liverpul je rutinski savladao portugalsku ekipu na svom terenu i imaju svih pet pobeda u Ligi šampiona.

Golove su postizali Tijago Alkantara u 52. minutu i Salah u 70. minutu.

Porto ima pet bodova, dok Milan i Atletiko imaju po četiri boda.

U poslednjem kolu Porto dočekuje Atletiko Madrid i Portu će biti dovoljan bod za makar Ligu Evrope.

Bod će im biti dovoljan za plasman i ako Milan ne pobedi Liverpul na San Siru.

Milan dočekuje Liverpul u poslednjem kolu – ako pobedi, a Porto ne savlada Atletiko, ići će u osminu finala Lige šampiona. Bod im ne znači ništa.

Milan je u Madridu savladao Atletiko 1:0 (0:0).

Bila je to jedna veoma nezanimljiva utakmica, gde se kao prva velika šansa može istaći momenat iz 75. minuta, kada je Tatarušanu odbranio sjajan udarac De Pola.

Milan je bio agresivniji, više je hteo na Vandi Metropolitano, konstantno je napadao i to im se isplatilo u 87. minutu.