Asistencija Asana u pobedi nad Ajntrahtom

Fudbaleri Bohuma savladali su Ajntraht 2:0 kod kuće, u okviru devetog kola Bundeslige.

Nedelja, 24.10.2021.

21:30

Prvi gol na meču postigao je Deni Blum u trećem minutu igre na asistenciju nekadašnjeg igrača Partizana Takume Asana.

Japanski internacionalac je najpre sjajno primio loptu, a potom pasom zabišao protivničku odbranu.

Blum nakon toga nije imao zahtevan posao.

Igrači Ajntrahta imali su veliku priliku samo osam minuta kasnije, ali Gonsalo Pasijensija nije bio precizan nakon jedanaesterca.
Tačku na ovaj meč postavio je Sebastijan Polter golom u nadoknadi drugog poluvremena.

Srpski internacionalac Filip Kostić odigrao je čitav meč za ekipu iz Frankfurta i nije ostavio poseban utisak.