Udineze u 94. minutu do boda u Bergamu

Fudbaleri Atalante remizirali su sa Udinezeom (1:1), u okviru devetog kola Serije A.

Izvor: MT

Nedelja, 24.10.2021.

14:30

EPA-EFE/PAOLO MAGNI

Delovalo je da će gol vredan tri boda za tim iz Bergama biti onaj koji je postigao Ruslan Malinovki u 56. minutu.

On je levom nogom sa oko 20 metara uputio jak i precizan udarac i tako savladao Silvestrija.

Ipak, Beto je u četvrtom minutu sudijske nadoknade šokirao domaćina i tako doneo bod "zebrama".

Atalanta je propustila priliku da "uskoči" u zonu koja vodi u Ligu šampiona, peta je sa 15 bodova.

Udineze je ostao 13. sa 10 bodova, a problem za ovu ekipu je činjenica da već šest utakmica ne znaju za pobedu.