Majstorija Levandovskog, "petarda" Bajerna za poluvreme VIDEO

Fudbaleri Bajerna poveli su u derbiju kola Bundeslige preko maestralnog gola Roberta Levandovskog.

Nedelja, 17.10.2021.

15:41

Majstorija Levandovskog,
EPA/SASCHA STEINBACH

Leon Gorecka je poslao dugu loptu iz slobodnog udarca, a u šesnaestercu je proanašao Upamekana.

Štoper je iz prve prosledio loptu u peterac, gde se našao Poljak i maestralno se snašao.

To je njegov osmi gol ove sezone u nemačkom šampionatu.
Levandovski je u 20. minutu dao i drugi gol, posle sjajne kontre, Bajern do poluvremena napunio mrežu Bajera.

Tomas Miler je u 34. pogodio za 3:0, već u sledećem napadu Serž Gnabri povećava na 4:0, a isti igrač u 38. kompletira bolnu "petardu" za domaćina na Baj areni