Mbape iz kasnog "VAR penala" – za pobedu PSŽ-a

Fudbaleri Pari Sen Žermena savladali su Anže posle preokreta 2:1, u prvom meču 10. kola Lige 1.

Izvor: MT

Petak, 15.10.2021.

22:50

Mbape iz kasnog
EPA-EFE/IAN LANGSDON

Maurisiju Poćetinu nedostajali su Mesi i Nejmar, što je verovatno uticalo na to da do pobede stignu u samom finišu.

Gosti su imali prednost od 36. minuta, kada je Fulđini pogodio, da bi u 69. Danilo poravnao rezultat.

Odlučujući momenat dogodio se u 87. minutu, kada je Kilijan Mbape bio siguran sa bele tačke.

Sudija je uz konsultaciju VAR-a odlučio da svira najstrožu kaznu zbog igranja rukom defanzivca Anžea.

PSŽ nakon 10 utakmica ima devet pobeda i onda jedini poraz, u prošlom kolu od Rena.

Anže igra iznenađujuće dobro ove sezone i trenutno je četvrti sa 16 bodova.