Rapsodija Frajburga VIDEO

U poslednjoj utakmici 6. kola nemačke Bundeslige Frajburg je upisao ubedljivu pobedu nad Augsburgom rezultatom 3:0 (3:0).

Izvor: SS

Nedelja, 26.09.2021.

19:30

Ovo kao da je dan da se utakmice rešavaju u prvom poluvremenu, pošto je posle Crvene zvezde, Barselone, Arsenala i Frajburg to učinio sa tri gola u prvom poluvremenu.

Goleadu je otvorio Kubler već u šestom, a nastavio je Holer u 25. minutu.

Kada je u 33. minutu dosuđen penal i u 3:0 ga pretvorio Vinćenco Grifo bilo je jasno da je tu kraj nadanja Augsburga da može bilo šta da učini na ovoj utakmici.

Tempo je u nastavku pao, ali posao za domaćina je odavno već bio završen.