Izvor: SS

Sreda, 28.07.2021.

21:05

EPA-EFE/Janerik Henriksson

Šerif je u Tiraspolju savladao jermenski Alaškert rezultatom 3:1 i sa ukupnih 4:1 je prošao u 3. kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.

Moldavci su u svoj dom doneli prednost od 1:0 iz prvog meča, ali su Jermeni poveli već u 10. minutu golom Aleksandra Glišića, fudbalera iz Bosne i Hercegovine.

Međutim, već do poluvremena su Dulanto i Enrike u 15. i 23. minutu doneli preokret.

Konačan rezultat i tačku na ovaj dvomeč stavio je Tili u 87. minutu golom iz penala.

Dešavanja sa stadiona "Rajko Mitić" u meču između Zvezde i Kairata pratite putem našeg Live BLOG-a