Atletiko Madrid ide ka tituli

Fudbaleri Atletiko Madrida savladali su Real Sosijedad 2:1 (2:0), u meču 36. kola španske LaLige.

Sreda, 12.05.2021.

23:51

EPA-EFE/JuanJo Martin

Pobedu su doneli Janik Karasko golom u 16. i Korea pogotkom u 28. minutu. Za Sosijedad je u 83. minutu strelac bio Zubeldia u 83. minutu.

Odličan je bio i golman Oblak, koji je imao šest odbrana.

Atletiko sada ima 80 bodova, četiri više od Barselone, pet više od Reala i šest više od Sevilje.

Real Madrid ima utakmicu manje i u četvrtak igra protiv Granade.

Ekipa Dijega Simeonea do kraja prvenstva ima Osasunu kod kuće i Valjadolid u gostima.