Real se prošetao kroz Kadis VIDEO

Real Madrid se vratio na pobednički kolosek trijumfom na gostovanju u Kadisu rezultatom 3:0 (3:0).

Izvor: SS

Sreda, 21.04.2021.

23:50

EPA-EFE/ROMAN RIOS

Sve su "kraljevi" rešili u prvom poluvremenu i to golovima u razmaku od samo 10 minuta, a junak je ponovo bio Karim Benzema.

Francuski napadač je najpre u 30. minutu iskoristio jedanaesterac, potom asistirao Odriozoli za 2:0 i na kraju u 40. minutu upisao drugi gol posle dodavanja Kasemira.

Tako je Benzema stigao do 21. pogotka u sezoni.
U nastavku je Real spustio ritam, a i Kadis se predao što je dokazala četvorostruka izmena između dva poluvremena.

Real je otaljavao posao i već "spremio uši" za četvrtak da osluškuje rezultate Atletiko Madrida protiv Ueske, odnosno, Barselone protiv Hetafea.