Goleada u Ređo Emiliji – autogol Maksimovića i bod za Sasuolo u 94. iz penala

Sasuolo i Napoli odigrali su nerešeno 3:3 (2:1) u meču 25. kola italijanske Serije A.

Sreda, 03.03.2021.

20:29

EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI

Bila je to fantastična utakmica na "Mapei" stadionu u Ređo Emiliji.

Srpski reprezentativci Nikola Maksimović i Filip Đuričić počeli su meč i obojica su izmenjeni u 86. minutu.

Počelo je sve autogolom Nikole Maksimovića u 34. minutu, da bi rezultat poravnao Zjelinski četiri minuta kasnije.

U poslednjim trenucima prvog poluvremena Albanac Hisaj pravi penal i realizuje ga Domeniko Berardi.

Napoli je krenuo svim silama napred u drugom poluvremenu i do izjednačenja stigao u 75. minutu, kada je Di Lorenco pogodio na asistenciju Insinjea.

Lukaš Haraslin pravi penal u 89. minutu i realizuje ga Insinje za 2:3, pa je delovalo da će Napoli doći do pobede.

I onda u poslednjim trenucima utakmice penal pravi Kostas Manolas.

Realizuje ga Frančesko Kaputo i donosi bod Sasuolu.