Atalanti malo 3:0 za pobedu, Torino se volšebno vratio VIDEO

Fantastičan meč u Bergamu između Atalante i Torina je završen bez pobednika, ali sa čak šest golova – 3:3 (3:2).

Izvor: SS

Subota, 06.02.2021.

17:00

Atalanta će imati za čime da žali, pošto je već posle 21 minuta igre vodila sa ogromnih 3:0.

Strelci su bili Josip Iličić, Robin Gosens i Luis Murijel. Očekivano, mnogi su tada pomislili da je meč završen, verovatno i pojedini domaći igrači.

Međutim, nije bilo tako, iako je taj rezultat ostao na snazi do 42. poluvremena.

Tada je dosuđen penal za goste koji je najpre promašio Andrea Beloti, ali je odbitak vratio u mrežu za 3:1.

U nadoknadi je Bremer postigao drugi gol za Torino i uneo potpunu dramu u nastavak susreta.

"Voda u ušima" je ostala u taboru Atalante, a to je u 84. minutu materijalizovao Federiko Bonacoli.

Postigao je gol za 3:3 i tim rezultatom je završen ovaj sjajan susret.
U drugom susretu Specija je iznenadila Sasuolo u gostima pobedom rezultatom 2:1 (1:1).

Iako je Sasuolo poveo golom Kaputa u 25. minutu, Specija je preokrenula golovima Erlika u 39. minutu i Gjasija u 78. minutu.