Lorijen doboko u nadoknadi vremena do pobede nad Dižonom

Fudbaleri Lorijena pobedili su ekipu Dižona sa 3:2 (1:2) u utakmici 20. kola Lige 1.

Izvor: Z.K.

Sreda, 27.01.2021.

23:00

Bio je to duel ekipa sa začelja, na kraju slavili su domaćini koji su do pobedonosnog gola stigli duboko u nadoknadi vremena.

Bio je to četvrti trijumf Lorijena u ovoj sezoni i deseto poraz Dižona.

Trevo Čaloba je doneo prednost Lorijenu u 30. minutu, da bi deset minuta kasnije Dižon izjednačio preko Bruna Ekuelea.

Samo dva minuta kasnije, Dižon je poveo, a strelac je bio Balde.

U nastavku, bolja igra Lorijena krunisana je pogotkom Teremasa Mofija u 58. minutu za 2:2.

Kada su svi očekivali remi, Antoni Rasiopi je nespretno reagovao u petom minutu nadoknade i postigao autogol kojim je Lorijen stigao do bodova.