Antonio "čekićem" po VBA

Vest Hem je ostvario četvrtu uzastopnu pobedu na startu nove kalendarske 2021. godine.

Izvor: SS

Utorak, 19.01.2021.

21:00

Antonio

U odloženoj utakmici 18. kola "ekićari" su na svom stadionu u Londonu savladali Vest Bromvič Albion rezultatom 2:1 (1:0).

Na isteku ne preterano interesantnog prvog poluvremena Vest Hem je u vođstvo doveo Džerod Boven.

Posle centaršuta Vladimira Kufala sa desne strane loptu je Boven grudima nekako uspeo da smesti u mrežu.

Veliki impuls za domaćina pred odlazak na odmor. Ali, sve se vratilo na staro posle šest minuta igre u nastavku.

Rezantan udarac Mateusa Pereire sa ivice kaznenog prostora završio je u donjem desnom uglu gola Vest Hema.

Ali, u 66. minutu na scenu stupa gorostasni Antonio koji se izvanredno snašao u posle spuštene lopte Jarmolenka.

Dokazao je da je pravi vladar u petercu i u padu je poluvolejem smestio loptu u mrežu. Za novi trijumf "čekićara":