Jović se vratio sa dva gola za 20 minuta! VIDEO

Svi smo znali da je Frankfurt "druga kuća" za Luku Jovića, gde se vratio se pre nekoliko dana. Ali, malo ko je odmah u prvoj utakmici očekivao dva gola!

Izvor: SS

Nedelja, 17.01.2021.

19:57

Ipak, to se desilo i zapravo je to prava potvrda da su srpskom napadaču samo bili potrebni minuti i poverenje ekipe kako bi potvrdio kvalitet.

Ajntraht je zahvaljujući Joviću u 16. kolu nemačke Bundeslige savladao Šalke rezultatom 3:1 (1:1).

Jović je utakmicu počeo sa klupe, ali je ušao u 62. minutu.

Samo 10 minuta mu je bilo potrebno za prvi, a onda još 20 za drugi gol.

Toliko je dao u Realu za godinu i po dana na 32 utakmice!

Oba puta je asistent Joviću bio Filip Kostić. Ko će bolje da te dočeka u staroj sredini nego sunarodnik i veliki prijatelj. Prethodno je Ajntraht kontrolisao utakmicu, ali to nije na pravi način materijalizovao.

Poveli su domaći golom Andrea Silve u 28. minutu, da bi samo minut kasnije izjednačio Metju Hope.

Šalke se u nastavku dobro branio, dok na teren nije ušao Jović i sve rešio.
U ovoj utakmici u fudbalsku penziju je otišao defanzivac Ajntrahta David Abraham.

U poslednjih šest sezona je igrao na "Dojče Bank parku".

Prethodno je nosio dres Himnastika, Basela, Hetafea i Hofenhajma.