Bajern eliminisan iz Kupa Nemačke! VIDEO

Fudbaleri minhenskog Bajerna eliminisani su u 1/16 finala Kupa Nemačke od strane Kila, koji je slavio posle boljeg izvođenja jedanaesteraca 2:2 (6:5).

Izvor: MT

Sreda, 13.01.2021.

22:35

EPA-EFE/FOCKE STRANGMANN

Bavarci su bili bolji rival, međutim, nisu uspeli da preskoče člana Cvajta.

Jedini igrač koji je promašio u penal seriji bio je Roča.

Serž Gnabri je najavio trijumf favorizovanog gosta, ali je Fin Bartels poravnao rezultat u 37. minutu.

Na startu drugog je Liroj Sane iz slobodnog udarca pogodio za 2:1 i činilo se da će se tako utakmica i završiti.

Ipak, Kil nije odustajao do poslednjeg momenta, do poslednjih sekundi. Isplatilo im se, a Val je glavom pogodio i uveo meč u produžetke.

Bajern je pritiskao u dodatnih 30 minuta, ali nikako nisu uspevali da postignu gol, stoga je pobednik morao da bude odlučen preko penala.

Kil će se u osmini finala sastati sa Darmštadom.