Mitrovićev Fulam šokirao Lester i izašao iz opasne zone VIDEO

Fudbaleri Fulama iznenađujuće su pobedili Lester 2:1 (2:0) u gostima u utakmici 10. kola engleske Premijer lige.

Izvor: MS

Ponedeljak, 30.11.2020.

20:16

Photo by Tim Keeton - Pool/Getty Images

Londonski tim, za koji je Aleksandar Mitrović igrao tek od 87. minuta, upisao je tek drugi trijumf u sezoni.

Sve za nešto više od pola sata...

Počelo je od sjajne kontre započete od Zamba Angise, idealno je uposlio Lukamana, a ovaj rutinski rešio situaciju sa Kasperom Šmajhela.
Kada se činilo da će "lisice" napasti, gosti iz Londona su zadali ključan udarac.

Kristijan Fuhs je faulirao Bobija Rida, a sudija tek uz pomoć VAR-a pokazao na penal.

Fulam je prethodna tri promašio, među kojima Mitrović, Lukman, ali i Kavalijero, koji je uzeo loptu i pogodio.
Do kraja je Fulam izdržao uz dosta muke u finišu, jer je Harvi Barns uneo dramu pet minuta pre kraja, ali je ekipa Skota Parkera izdržala.

Zasluženo. Osvojivši važna tri boda, značajna u borbi za opstanak, posebno što je sa njima izašala iz zone za ispadanje.