Dva penala i podela bodova u San Sebastijanu VIDEO

U pretposlednjoj utakmici 11. kola španske LaLige Real Sosijedad i Viljareal su remizirali rezultatom 1:1 (1:1).

Izvor: SS

Nedelja, 29.11.2020.

22:59

Photo by Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images

NIsmo mnogo videli u San Sebastijanu ove večeri, a oba gola su postignuta iz jedanaesteraca u prvom poluvremenu.

Prvi su imali gosti već u 5. minutu kada je Aris Elustondo umesto lopte šutnuo Estupinjana.

Najstrožu kaznu izveo je Gerard Moreno i bio veoma siguran.
U 32. minutu je Le Normand pokušao glavom i pogodio je u ruku Raula Albiola.

Sudija je procenio da je to takođe prekršaj za najstrožu kaznu koju je u izjednačenje pretvorio Mikel Ojarzabal.
U nastavku susreta nije bilo golova, iako se činilo da bi moglo da ode u, kladioničarskim rečnikom – 3+.

U poslednjih pola sata je "žuta podmornica" bila bez trenera Unaija Emerija koji je isključen u 62. minutu.