Čukarički ubedljiv, Voždovac slavio u finišu

Fudbaleri Čukaričkog, Voždovca i Metalca ostvarili su pobede u utakmicama 16. kola Linglong Superlige Srbije.

Izvor: MS

Nedelja, 29.11.2020.

16:21

COPYRIGHT:Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Čukarički je na Banovom brdu savladao Napredak 3:0.

Svi golovi pali su u drugom poluvremenu kada su pogađali Veljko Birmančević, Ibrahima Ndiaje i Vinsent Eze.

Tri boda upisao je Voždovac protiv lučanske Mladosti 3:2 golom pet minuta pre kraja.

Junak meča na "krovu" bio je Nikola Vujnović, dvostruki strelac, među kojima je bio i taj pobedonosni.

Metalac je nadigrao Zlatibor 2:0, dok su bez golova odigrali Novi Pazar i Bačka. Linglong Superliga Srbije, 16. kolo:
Čukarički – Napredak 3:0 (0:0)