Goleada i trijumf domaćih u Sevilji VIDEO

Fudbaleri Sevilje pobedili su Seltu iz Viga na svom terenu sa 4:2, u meču 10. kola španske LaLige.

Izvor: MT

Subota, 21.11.2020.

20:23

Photo by Fran Santiago/Getty Images

Na stadionu "Ramon Sančes Pishuan" viđena je prava goleada, naročito u prvom poluvremenu.

Posle prvih 45 minuta rezultat je bio nerešen, a po dva pogotka postigle su ekipe.

Prvo je preko Kundea povela Sevilja, da bi Selta golovima Aspasa i Nolita preokrenula.

U nadoknadi vremena En Nesiri je poravnao rezultat i sa 2:2 se otišlo na pauzu.
Drugi deo igre nije bio ni nalik prvom.

Šansu skoro da nije ni bilo, sve do samog finiša, kada su domaći uspeli da postignu dva gola i stignu do trijumfa.

Prvo je u 86. minutu Serhio Eskudero slomio otpor gostiju, da bi konačan rezultat postavio minut kasnije Munir El Hadadi.

Sevilja je sada sedma sa 13 bodova, dok je Selta ostala 19. sa sedam osvojenih poena.