Mihajlović vodio Bolonju do preokreta VIDEO

Fudbaleri Bolonje savladali su Kaljari rezultatom 3:2 na domaćem terenu u šestom kolu Serije A.

Izvor: LN

Subota, 31.10.2020.

22:43

EPA-EFE/GIORGIO BENVENUTI

Izabranici Siniše Mihajlovića došli su do druge pobede u sezoni, dok Kaljari sada ima tri poraza.

Ovo je bila prva pobeda Bolonje posle tri uzastopna neuspeha u Seriji A, pa ta ekipa sada ima šest bodova i zauzima 14. poziciju.

Gosti su poveli u 15. minutu preko Žoaa Pedra, a u poslednjem minutu prvog poluvremena Bolonja je stigla do prekopotrebnog izjednačenja preko Beroua.
Već u drugom minutu nastavka Kaljari je ponovo poveo preko Simeonea, ali usledio je blickrig domaćina.

Sorijano je pogodio mrežu rivala u 52, a svoj drugi gol upisao je Berou četiri minuta kasnije.

Kaljari je do kraja meča imao dve izuzetne šanse, ali mreža Lukaša Skorupskog je nekako ostala netaknuta.

U narednom kolu Bolonja dočekuje Napoli, dok Kaljari na svom terenu igra protiv Sampdorije.