Komična reakcija Ivanovića umalo koštala VBA poraza VIDEO

Fudbaleri Brajtona i Vest Bromvič Albiona remizirali su rezultatom 1:1 (1:0) u pretposlednjoj utakmici 6. kola Premijer lige.

Izvor: SS

Ponedeljak, 26.10.2020.

20:21

Photo by Glyn Kirk - Pool/Getty Images

Ceo meč za tim Slavena Bilića odigrao je Branislav Ivanović koji je bio i jedan od glavnih krivaca za primljen gol gostiju.

U 40. minutu je veoma loše reagovao i komičnom reakcijom doprineo autogolu Livermora.

Zapravo, napucao ga je na dva metra od gola i lopta je nekako odsela u mreži.

Nesvakidašnje panična reakcija za tako iskusnog fudbalera.
Brajton je i pre toga imao nekoliko dobrih prilika u prvom poluvremenu i zasluženo je vodio.

Ipak, gosti su u nastavku krenuli nešto otvorenije i prvi je Pereira zapretio golmanu domaćih.

Zatim je i Krovinović dobro šutirao, a golman bio na mestu.
Potom je Pereira u 76. minutu prelepim udarcem pogodio spoljnu stativu.