Milenković se "poklonio" u pobedi Fiorentine VIDEO

Fudbaleri Fiorentine ostvarili su trijumf nad Udineseom u 5. kolu italijanske Serije A rezultatom 3:1 (2:1).

Izvor: SS

Nedelja, 25.10.2020.

19:55

Milenković se
Photo by EPA-EFE/CLAUDIO GIOVANNINI

Strelac za "violu" bio je srpski reprezentativac Nikola Milenković koji je u 21. minutu doneo prednost od 2:0.

Prethodno je vođstvo domaćima doneo Gaetano Kastrovilji u 11. minutu.

Deset minuta kasnije taj igrač je bio asistent Milenkoviću.

Prelepo ga je poslužio na drugoj stativi i popularnom "Blekiju" je samo preostalo da se "pokloni" i sprovede loptu u mrežu.
Udinese je uspeo da smanji taj zaostatak pred odlazak na veliki odmor.

Bivši igrač Fiorentine Stefano Okaka je glavom postigao pogodak koji je uneo neizvesnost. Ali, ona je kratko trajala, tek sedam minuta igre u nastavku, pošto je Kastrovilji drugim pogotkom na meču ponovo duplirao prednost Fiorentine.
Okaka je takođe stigao do svog drugog gola, ali prekasno, tek u 86. minutu i više nije bilo vremena za Udinese da dođe makar do boda.