Brajton "isčupao" bod protiv Palasa

Fudbaleri Kristal Palasa i Brajtona odigrali su 1:1 (1:0) u utakmici 5. kola engleske Premijer lige.

Izvor: MS

Nedelja, 18.10.2020.

16:58

Brajton
EPA-EFE/Martin Rickett

Nerešen ishod na Selhust parku verovatno je najpravedniji zbog svega što smo videli, iako su gosti do boda došli dva minuta pre kraja.

Do tada je Kristal imao vođstvo iz penala preko Vilfreda Zahe, ali se konstantno branio i na kraju nije uspeo u tome.

Pogrešio je Vord u odbrani, a Aleksis Mekalister udarcem sa ruba kaznenog prostora postavio konačan rezultat.

Za domaći tim je poslednjih sedam minuta igrao srpski reprezentativac Luka Milivojević.

Kristal Palas je osvojio sedmi bod ove sezone, dok Brajton ima dva manje. Premijer liga, 5. kolo

Šefild junajted – Fulam 1:1 (0:0)