Frajburg i Volfsburg podelili bodove

Fudbaleri Frajburga odigrali su nerešeno kao domaćini sa Volfsburgom, u drugom kolu Bundeslige.

Izvor: SN

Nedelja, 27.09.2020.

20:25

Photo by Daniel Kopatsch/Getty Images

Utakmica jeste bila bez pobednika, ali ne i bez golova, pošto je ista završena rezultatom 1:1.

Zanimljivo, oba pogotka su viđena u prvom poluvremenu.

Gol za ekipu Frajburga je postigao Nils Petersen u 11. minutu, dok je strelac za Volfsburg bio Josip Brekalo u 42. minutu.

Posle dva kola Frajburg ima četiri, dok je Volfsburg osvojio dva boda. U narednom kolu Frajburg će gostovati Borusiji iz Dortmunda, dok će Volfsburg dočekati Augsburg.