Ajntraht ubedljiv u Berlinu, povredio se Kostić VIDEO

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta savladali su Hertu na gostovanju u meču 2. kola nemačke Bundeslige – 3:1 (2:0).

Petak, 25.09.2020.

22:27

Photo by Maja Hitij/Getty Images

Pobedu je zasenila povreda Filipa Kostića, koji je u 15. minutu napustio igru.

Radi se o povredi desnog kolena i videćemo da li će se oporaviti do 8. oktobra i meča Srbije i Norveške u Oslu.

U 29. minutu, Bojata je nagazio u kaznenom prostoru Silvu, a sudija je pokazao na belu tačku.

Penal je rutinski realizovao upravo Andre Silva.
Prednost je u 36. minutu duplirao Bas Dost.

Odlično je Holanđanin ispratio centaršut i glavom zakucao loptu u mrežu.
Sve dileme oko pobednika otklonio je Sebastijan Rode u 71. minutu.

Herta je sedam minuta kasnije postigla počasni pogodak, tačnije Hitereger je zatresao svoju mrežu.