Fudbaleri Monaka izgubili su na gostovanju od Rena 2:1 u četvrtom kolu La Lige.

Izvor: PT

Nedelja, 20.09.2020.

00:00

Photo by Alexander Scheuber/Getty Images

Gosti iz "kneževine" vodili su više od 50 minuta, međutim u završnici su potpuno pali i domaćin je to znao da iskoristi.

Ben Jeder je doneo prednost Monaku u 28. minutu i sa rezultatom 0:1 otišlo se na petnaestominutnu pauzu.

"Kneževi" potpuno su stali u drugom poluvremenu u kojem je Ren uspeo da dođe do preokreta. Gol za izjednačenje postigao je N'Zonzi (81), a Trufe je u prvom minutu nadoknade doneo sva tri boda ekipi trenera Stefana.

Ovo je bio prvi poraz ekipe Nika Kovača u sezoni, dok je Ren ostvario treću pobedu.

Malo pre ovog meča Bordo je izgubio na gostovanju od Remsa – 2:1.