Dva gola Mitrovića nisu dovoljna, Lids slavio u goleadi VIDEO

U susretu dva tima koja su ove sezone ušla u Premijer ligu, Lids je bio bolji od Fulama rezultatom 4:3 (2:1).

Izvor: SS

Subota, 19.09.2020.

17:53

Photo by Carl Recine - Pool/Getty Images

Aleksandar Mitrović dobio je priliku od starta i postigao je čak dva gola za goste, ali to nije bilo dovoljno da se izbegne poraz.

Lids je stigao do prvih bodova u novoj sezoni, dok je Fulam upisao drugi poraz.

Goleadu na "Eland roudu" najavio je Helder Košta golom u petom minutu utakmice.

Izjednačenje je stiglo posle pola sata igre. Dosuđen je penal za Fulam koji je u gol pretvorio Mitrović.
Ipak, u 41. minutu jedanaesterac i na drugoj strani, a siguran realizator bio je Mateuš Klih.

Lids je kontrolisao dešavanja u ovom meču, a sa dva gola na startu drugog poluvremena je rešio sve.

Ili se makar tako činilo. Prvo je Patrik Bamford u 50. duplirao vođstvo, a onda je sedam minuta kasnije Košta drugim kolom povisio na 4:1.
Gosti se nisu predavali. Najpr je Bobi Rid smanjio zaostatak u 62. minutu.

Potom je i Mitrović dao svoj drugi gol na meču i uneo potpunu neizvesnost u završnu četvrtinu ovog susreta.
Ipak, Fulam nije uspeo da se u potpunosti vrati u meč, evidentni su problemi u ekipi Skota Parkera.

Sa druge strane, tim Marsela Bjelse ostvario je prvi trijumf u ovoj sezoni.